הגיע הזמן לזרוח! שמש כאן לשירותכם

אספקת גז לעסקים, מוסדות ותעשייה

בלון גז 5 קילו ובלון גז 12 ק"ג
בלון גז 5 קילו ובלון גז 12 ק"ג

שמש גז מספק למאות בתי עסק מסחריים ברחבי הארץ, בין השאר: מפעלים, בריכות שחייה, מלונות, בתי מלון, מאפיות, מסעדות וכו'.

במסגרת שירותי החברה, שמש דואגת, מתכננת ומבצעת תשתיות למערכות גז מתקדמות ומשוכללות לצרכים האנרגטיים של הלקוחות העסקיים השונים ומספקת שירות טכני באמצעות מהנדסי, יועצי, מתקיני גפ"מ בכירים ומקצועיים.

צרכנים עסקיים-מסחריים רבים עושים שימוש בגז על מנת לבצע פעולות הנדרשות להן לסיפוק השירותים והמוצרים שהם מציעים ללקוחותיהם. שמש גז מציעה אספקת גז סדירה, שוטפת, קבועה ובמחירים אטרקטיביים לעסקים. בכל מבנה של בית עסק יש חדר שבו ממוקמים בלוני הגז לשימוש תעשייתי או עסקי וחדר זה מוגבל בכניסה אליו על מנת שלא תתעורר בעיה בטיחותית או סכנה למי שייכנס לשם בטעות.

ניתן כיום להשיג בלוני גז או צוברי גז המותאמים לגודל העסק ולתדירות השימוש שלו בגז על כן חשוב להגדיר מה כמות בלוני הגז הדרושים לשבוע או לחודש וכמובן שבשיחה חייב להשתתף האחראי מטעם בית העסק על תחזוקה ואחזקה, שיידע להגיע אל חדר בלוני הגז או אל צובר הגז בעת הגעת המכלית או המשאית על מנת לאפשר גישה ולוודא שהחלפת הבלונים/מילוי הצובר מתבצע באופן בטיחותי ביותר וכזה שלא מסכן אף גורם מסביב.

שמש חברת גז בירושלים
warning sign
חשוב לזכור!

צריכת הגז עבור מכבסה יהיה שונה לחלוטין מקצב צריכת הגז של של מסעדה או של בניין משרדים שכל השימוש שדרוש לו הוא של גז לצורך חימום מים בלבד.

בנוסף ייתכן שבבניין של משרדים וארגונים יהיה מטבח מוסדי ששם יהיה צורך בהחלפה קבועה ותכופה של בלוני גז על מנת לענות על הצורך של כמויות הגז הדרושות לבישול עבור עשרות או מאות עובדים במקום.

לחברת שמש גז ההיתרים הרישוי והאישורים הנדרשים מטעם משרד האנרגיה, כבאות והצלה, פיקוד העורף והגנת הסביבה, אישורים המהווים תעודת הביטחון שהחברה מורשית להציע שירותים הקשורים בגז, שהעובדים שלה מוכשרים ומיומנים בהחלפת בלונים או מילוי גז גם ללקוחות פרטיים וגם לבתי עסק.

מעוניין להצטרף? אנא מלא והשאר פרטים:

  1. ספק גז מחויב להחזיק מוקד חירום 24/7 אך בכל הנוגע לאספקת בלוני גז ללקוח קצה, הצו מתיר לספק גז לספק בלוני גז עד 16 ימים מרגע ההזמנה. שמש גז לקחה סוגיה זו צעד אחד קדימה ומספקת גם שירותי "לילה לבן". מעתה ניתן לקבל בלון גז גם באותו יום (באזור ירושלים בלבד ובתוספת מחיר ובהתאם לתעריפי החברה המשתנים מעת לעת).

שמש גז מכבדת את קהל לקוחותיה המסורתי והדתי ועל כן מעסיקה "גוי של שבת" ולמקרים המוגדרים כדחופים בלבד ושלא סובלים דיחוי.

לצערנו לא, השירות ניתן אך ורק ללקוחות הרשומים במערכת של החברה, שבוצע להם בדיקת בטיחות ע"י טכנאי גז מוסמך בהתאם להוראות תקן ישראלי 158. 

יש להתקשר למוקד במספר 5247* ולבקש אספקה 24/7 מחלק יחזור אליך ויתאם איתך. לפני הגעת המחלק יש לשלם דרך מערכת התשלומים באתר של שמש גז, תשלום על הזמנה רגילה ואת הסכום שנותר למחלק ברגע הגעתו.

ראשית אין לבטל כשעתיים לפני מועד האספקה שנקבע מול המחלק. במידה ומדובר ביותר משעתיים ניתן לבטל מול המחלק ולקבל זיכוי כספי (עד לגובה עלות הטיפול).