איך יודעים שהגיע הזמן לבצע החלפת בלון גז?

החלפת בלון גז
כמעט כל לקוח שעושה שימוש יומיומי וקבוע בגז לבטח יחפש כל דרך לוודא שהוא מקבל את השירות הטוב ביותר, את המחיר הטוב ביותר תמורת שירותי הגז וכמובן את בלוני הגז שהכי מתאימים לשימוש ולצריכה שלו.

כיום ניתן להשיג בלוני גז בגדלים שונים בחברת שמש גז אשר יתאימו לשלל שימושים, צרכים וכמויות גז הדרושות ללקוחות החברה ולמצטרפים חדשים. בין הגדלים המוצעים של בלוני גז ניתן למצוא בלון גז 48 ק"ג ובלון גז של 12 ק"ג.

כאשר בוחרים בלון גז 48 ק"ג מדובר כמובן בבלון שיש בו נפח גז גדול יותר מאשר בבלונים קטנים יותר כמו 12 ק"ג, וכך אפשר לעשות שימוש בגז למשך פרק זמן ארוך יותר או לעשות שימוש בזרימת הגז הארוכה יותר ולמרות זאת צריך לשים לב מתי הבלון עומד להיגמר ומנגד שנוצל כראוי לפני החלפתו.

איך יודעים שהגיע הזמן לבצע החלפת בלון גז?
הסיכוי שתהיה תקלה בשיבר הוא נמוך וכן צינורות גז לרוב לא נסתמים. פשוט מרגישים בבישול שהגז נחלש אט אט ונגמר.

כמה בלוני גז ובאיזה נפח אמורים להיות לכל דירה בישראל?
בדרך כלל יש אספקה של שני מכלים לדייר.

אם יש לי שני בלונים, האם לחכות ששניהם יגמרו ואז להחליף?
אם יש לכם שניים כדאי להזמין את הבא כשהראשון נגמר", שני הבלונים מחוברים לצינור. יש לסגור את הברז של הריק, לפתוח את המלא ובמקביל כדאי כבר להזמין את הבא. הספק לוקח את הריק ושם במקומו בלון חדש.

איך אני מוודא שהמתקין הביא לי בלון מלא ולא חצי ריק?
בלון מלא שוקל משמעותית יותר, ממש ניתן להרגיש בהבדל. אתם מזמינים בלונים לפי משקל, נסו להעריך את משקל הבלון שאכן הגיע.

יש חאפרים שגונבים גז, כך שלמשל חלק מהבלון מלא במים ואז הגז צף על המים וכשהגז נגמר הבלון עוד שוקל קצת כי נשארו המים, אבל זה לא קורה בספק גז מורשה כמו שמש גז, לכן ההמלצה וההגנה הכי טובה, גם בנושא הזה, היא לא לקנות מחאפרים גם אם זה זול משמעותית.

לסיכום: נצלו את ההזדמנות שגם כך נגמר הגז והיו צרכנים חכמים, עשו השוואה ובחרו את הספק הטוב עבורכם, אנחנו שמש גז כמובן לרשותכם.

שתפו
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

יצירת קשר

זורחים בשירות ומאירים במחיר!

מאמרים נוספים

שימוש בטוח בבלון גז

שימוש נכון ובטוח בבלון גז

מכלים מטלטלים או בשם הנפוץ בלוני גז, משמשים אותנו בשטח ובבית למספר מטרות, החל בבלוני מחנאות קטנים של 2.5 ק"ג ו- 5 ק"ג המשמשים גם לגזיות בטיולים, מנגל ובעבודה מחוץ לבית ועד הבלונים הגדולים של 12 ו- 48 ק”ג היותר נפוצים לשימוש במתקני גז ביתיים. כפי שאתם בוודאי יודעים, שימוש בגז הבישול המכונה גם גפ”מ (גז פחמימני מעובה), הינו מסוכן ביותר, דליק ומהווה חומר נפץ לכל דבר ועניין. לכן, חשוב מאוד להכיר את הנהלים להתנהגות בטוחה עם בלוני הגז שלכם, כדי למנוע חלילה פגיעה ברכוש, בגוף ובנפש.

תו תקן ישראלי לצובר גז

איך יודעים שצובר הגז המשרת את ביתך עומד בתנאי התקן הישראלי? צ'ק ליסט לצרכן

מה זה צובר גז? צובר גז הוא מיכל נייח ולא מטלטל (כגון בלוני גז של 12 ק"ג או 48 ק"ג או לחלופין מכלי מחנאות 2.5 ק"ג או 5 ק"ג) שמוטמן בתוך האדמה ומחבר בין הבית לתשתית הגז המרכזית ומזרים גז באופן קבוע מתשתית הגז המרכזית אל הבית. צובר גז מחליף את הצורך בבלוני גז.

גודל בלון גז

איך בוחרים את גודל בלון הגז המתאים?

רוצים להזמין בלון גז דרכנו אך לא יודעים להחליט מה הגודל המתאים? אנחנו כאן לפתור את הלבטים. אחרי שתקראו את המאמר הבא בטוח תבינו אילו סוגים קיימים, ומה הכי מתאים עבורכם בטרם ביצוע הזמנה.